O nas

SCASERV a.s. jest przodującą firmą świadczącą usługi w zakresie rusztowań i szalunków w Czechach, na Słowacji i w Polsce. Działalność rozpoczęła w marcu 2012 r. nawiązując do wieloletniej tradycji firm SGB, Hünnebeck i Harsco, które na wspomnianych rynkach działały od 1992 r. Siedziba firmy i oddział oferujący kompleksowy asortyment i usługi znajdują się w Ostrawie. Na terenie Republiki Czeskiej mamy także oddziały w Pradze oraz w Brnie. W pozostałych regionach korzystamy z gęstej sieci dystrybutorów i ściśle współpracujących firm, które oferują nasze produkty i usługi.

Słowacka spółka-córka Scaserv s.r.o rozpoczęła działalność w kwietniu 2012 r. Siedziba i oddział firmy znajduje się w Bratysławie. W marcu 2013 r. rozpoczęła działalność polska spółka-córka SCASERV sp.z o.o z siedzibą i oddziałem w Chorzowie.

W styczniu 2020 roku uzyskaliśmy Certyfikat VUBP o numerze 004/2020 uprawniający nas do produkcji rusztowań SPRINT. Zakłady w Pradze i Ostravie stale produkują rusztowania oraz inne produkty, których sprzedaż oferujemy w wszystkich filiach oraz za pośrednictwem własnego sklepu internetowego.


Dzięki wysoce wykwalifikowanemu zespołowi i szerokiej ofercie własnych produktów, takich jak setki tysięcy m² rusztowań, setki wieży przejezdnych, dziesiątki tysięcy m² szalunków i innych systemów do pracy na wysokości, jesteśmy w stanie długofalowo i kompleksowo sprostać wymaganiom naszych klientów. Oferujemy usługi obejmujące montaż i demontaż systemów rusztowań, transport, wsparcie techniczne, projektowanie i szkolenia.


Przywiązujemy ogromną wagę do bezpieczeństwa, jakości, niezawodności naszych usług oraz do indywidualnego podejścia do klienta, dzięki czemu projektujemy idealne i efektywne rusztowania.Zespół profesjonalistów firmy SCASERV cieszy się na współpracę.