CZ | SK | PL

  


  

Do wyższych celów

O nas

Spółka akcyjna SCASERV a.s. z siedzibą w Ostrawie rozpoczęła swoją działalność w marcu 2012 roku. Na terytorium Republiki Czeskiej w okolicach Pragi, Brna i Ostrawy wykonujemy usługi z wykorzystaniem własnych oddziałów, natomiast w innych regionach korzystamy z rozbudowanej sieci dystrybutorów.

Słowacka spółka córka SCASERV s.r.o. rozpoczęła swoją działalność w kwietniu 2012 roku. Siedziba spółki znajduje się w Bratysławie. W pozostałych regionach działamy z wykorzystaniem sieci dystrybutorów.

W marcu 2013 roku rozpoczęła swoją działalność spółka córka SCASERV sp.z o.o. z oddziałem w Chorzowie.

Należymy do wiodących firm świadczących usługi z zakresu rusztowań i szalunków w Republice Czeskiej, Słowackiej i w Polsce. Dzięki wysoce wyspecjalizowanemu zespołowi, szerokiemu asortymentowi produktów, na który składają się setki tysięcy metrów rusztowań, setki przejezdnych wieży oraz inne systemy, jesteśmy w stanie zawsze i kompleksowo sprostać wymaganiom naszych klientów. Nawiązujemy do wieloletniej tradycji firm SGN, Hünnebeck i Harsco, działających już od 1992 roku.

Naszym klientom oferujemy wynajem i sprzedaż produktów, które należą do technologicznej czołówki na rynku:
► fasadowe rusztowanie ramowe SPRINT
► przenośne aluminiowe wieże BoSS
► szalunki ścienne LOGIK 50
► mobilne schody SafeStep
► dźwigarowe deskowanie stropów i podciągów SCAFLEX
► system ogrodzeń tymczasowych – pełne płoty, płoty ze spawanej siatki
► rusztowania modułowe, klatki schodowe (R-modul, Cuplok)
► pomosty przejściowe SafeBridge, system siatek ochronnych SafeNet
► ochrona krawędzi Safe­Guard
► pozostały asortyment uzupełniający (materiał eksploatacyjny do szalunków, siatki, plandeki, zsypy, papierowe okrągłe słupy, wciągarki itp).

Oferowane przez nas kompleksowe usługi obejmują montaż i demontaż systemów rusztowania, transport, wsparcie techniczne, czynności projektowe, szkolenie i usługi serwisowe (naprawy i czyszczenie komponentów).

Kładziemy absolutny nacisk na bezpieczeństwo, jakość i niezawodność naszych usług oraz na indywidualne podejście do klienta, tak aby zaoferować mu najbardziej optymalne rozwiązanie.

Zespół profesjonalistów firmy SCASERV chętnie podejmie współpracę.


Aby uzyskać więcej informacji, prześlij nam swoje dane kontaktowe:Szanowni klienci, informujemy, zgodnie z rozporządzeniem UE, że informacje dostarczone przez nas są nie używane lub przechowywane i wykorzystywane wyłącznie do przetworzenia tego żądania. Więcej informacji TUTAJ.


Ostrawa, CZ T: +420 595 222 200
E: ostrava@scaserv.cz
Praga, CZ T: +420 272 101 511
E: praha@scaserv.cz
Brno, CZ T: +420 548 212 997
E: brno@scaserv.cz
Bratysława, SK T: +421 244 459 871
E: bratislava@scaserv.sk
Chorzów, PL T: +48 730 025 111
E: chorzow@scaserv.cz

Ochrana osobních údajů | Mapa stránek | Blog

© 2015 MARF
Facebook YouTube