Usługi

Jesteśmy w stanie długofalowo i kompleksowo sprostać wymaganiom naszych klientów. Oferujemy usługi obejmujące montaż i demontaż systemów rusztowań, transport, wsparcie techniczne, projektowanie i szkolenia. Naszym klientom oferujemy na wynajem i sprzedaż certyfikowane produkty wykorzystujące te najlepsze technologie na rynku.

Wynajem

Firma SCASERV sp. z o.o. oferuje swój kompleksowy asortyment zarówno na wynajem, jak i na sprzedaż. Wynajem to idealny wybór do dużych projektów, na jednorazowe wydarzenia czy w przypadku ograniczania kosztów przechowywania sprzętu czy kosztów amortyzacyjnych. Ważnym aspektem jest także możliwość wykorzystania sprzętu tylko w sezonie, kiedy jest dostarczany w idealnym stanie po specjalistycznym serwisowaniu.

Sprzedaż

Na sprzedaż oferujemy nie tylko nowy sprzęt z pełną dokumentacją i certyfikatami, ale także sprzęt u używany (second-hand) w dogodnych cenach.

Montaż

Jedną z usług, które firma SCASERV sp. z o.o. oferuje swoim klientom jest montaż i demontaż rusztowań. Nasze specjalistyczne i doświadczone zespoły, które są regularnie szkolone z przepisów dotyczących montażu i demontażu rusztowania, ale także z przepisów BHP, zapewniają prawidłowe, szybkie i terminowe postawienie naszych systemów. Po montażu rusztowania klient otrzyma od nas protokół odbioru przygotowany przez kompetentną osobę.

Transport

Jeśli klient nie dysponuje własnym transportem, w ramach kompleksowej realizacji zleceń oferujemy dowiezienie naszych produktów aż na budowę, gdzie je złożymy, a po zakończeniu budowy odwieziemy. Materiały transportujemy własnymi pojazdami oraz z pomocą naszych partnerów, dzięki czemu zapewniamy doświadczonych kierowców i maksymalne wykorzystanie pojemności.

Projekty

W zależności od wymagań klienta nasz dział techniczny może przygotować przejrzyste rysunki i plany montażowe, co znacznie oszczędzi czas przy montażu systemów rusztowań i szalunków. Dział techniczny ściśle współpracuje z klientami także na budowie. Dzięki profesjonalnym rysunkom technicznym powstanie dokładna lista potrzebnego materiału, plan poszczególnych etapów całego procesu oraz harmonogram czasowy. W ten sposób pomagamy zminimalizować ryzyko i osiągnąć najlepsze wyniki na każdym etapie.

Szkolenia

SCASERV sp. z o.o. oferuje szereg profesjonalnych szkoleń. Regularnie informujemy naszych klientów o najnowszych zmianach prawnych i przepisach dotyczących oferowanych przez nas produktów i usług. Szeroki zakres szkoleń dotyczy głównie naszych produktów zakresu oceny jakości. Dla naszych klientów oraz dystrybutorów, którzy zakupili od nas rusztowania lub szalunki oferujemy szkolenie w zakresie drobnych napraw poprzez użycie części zamiennych.

Serwis

Oferujemy wyłącznie wysokiej jakości i sprawdzone produkty włącznie z ich specjalistycznymi naprawami.